8T016B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 8T016B26PA
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse 8T 26C 26#20 PIN RECP
Dataark: 8T016B26PA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 8T016B26PA
Varenummer 8T016B26PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse 8T 26C 26#20 PIN RECP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1142 pcs Datablad 8T016B26PA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 16-26 Shell Materiale Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Emballage Bulk Andre navne 1792-23652
Orientering A Driftstemperatur -65°C ~ 175°C
Antal positioner 26 Monteringstype Panel Mount
Monteringsfunktion Flange Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Indsæt materiale Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Funktioner -
Fastgørelsestype Bayonet Lock Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktmateriale Copper Alloy