8T616F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 8T616F26PA
Producent / Mærke: Souriau Connection Technology
Produkt beskrivelse 8T 26C 26#20 PIN PLUG
Dataark: 8T616F26PA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 8T616F26PA
Varenummer 8T616F26PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beskrivelse 8T 26C 26#20 PIN PLUG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1241 pcs Datablad 8T616F26PA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 16-26 Shell Materiale Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Emballage Bulk Andre navne 1792-25670
Orientering A Driftstemperatur -65°C ~ 200°C
Antal positioner 26 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Monteringsfunktion - Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Funktioner Coupling Nut
Fastgørelsestype Bayonet Lock Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Nuværende vurdering 7.5A Kontaktmateriale Copper Alloy