ROB-12157
SparkFunSparkFun
ROB-12157 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ROB-12157
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse SET SCREW HUB 4MM BORE
Dataark: ROB-12157.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for ROB-12157
Varenummer ROB-12157 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse SET SCREW HUB 4MM BORE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21580 pcs Datablad ROB-12157.pdf
Type Hub specifikationer 0.157" (4.00mm) Inner Diameter