ROB-12219
SparkFunSparkFun
ROB-12219 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ROB-12219
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse GEARMOTOR 1 RPM 12VDC
Dataark: ROB-12219.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for ROB-12219
Varenummer ROB-12219 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse GEARMOTOR 1 RPM 12VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3631 pcs Datablad ROB-12219.pdf
Vægt 0.009 lb (4.08g) Spændingsvurdering 12VDC
Type DC Motor Drejningsmoment (oz-in / mNm) -
Moment - Max Momentary (oz-in / mNm) - Afslutningsstil Solder Tab
Størrelse / Dimension Round - 1.457" Dia (37.00mm) Serie -
RPM 1 RPM Power-rated -
Andre navne 12219 Driftstemperatur -
Monteringshulrum 1.220" (31.00mm) Motortype -
Længde - aksel og leje 0.709" (18.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Gear reduktionsforhold 3000 Fungere Gearmotor
Funktioner - Encoder Type -
Diameter - aksel 0.236" (6.00mm) Detaljeret beskrivelse DC Motor Gearmotor 1 RPM 12VDC