ROB-12254
SparkFunSparkFun
ROB-12254 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ROB-12254
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse TUBING - ALUMINUM
Dataark: ROB-12254.pdf
  • Besked
Specifikationer for ROB-12254
Varenummer ROB-12254 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse TUBING - ALUMINUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22687 pcs Datablad ROB-12254.pdf
Type Aluminum Tube specifikationer 0.625" (15.88mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length