WRL-13002
SparkFunSparkFun
WRL-13002 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WRL-13002
Producent / Mærke: SparkFun
Produkt beskrivelse RF ANT 537MHZ WHIP STR SMA MALE
Dataark: WRL-13002.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for WRL-13002
Varenummer WRL-13002 Fabrikant SparkFun
Beskrivelse RF ANT 537MHZ WHIP STR SMA MALE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2846 pcs Datablad WRL-13002.pdf
VSWR - Afslutning Connector, SMA Male
Serie - Retur tab -
Emballage Bulk Andre navne 13002
Antal Bands 1 Monteringstype Connector Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Højde (Max) 34.646" (880.00mm)
Gevinst - Frekvensområde 75MHz ~ 1GHz
Frekvensgruppe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvens (Center / Band) 537MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 537MHz Whip, Straight RF Antenna 75MHz ~ 1GHz Connector, SMA Male Connector Mount