ASR14JA3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASR14JA3M90
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.9M OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.ASR14JA3M90.pdf2.ASR14JA3M90.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASR14JA3M90
Varenummer ASR14JA3M90 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.9M OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1470864 pcs Datablad 1.ASR14JA3M90.pdf2.ASR14JA3M90.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie ASR Modstand 3.9 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 3.9 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film