ASRM1JA220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASRM1JA220K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220K OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.ASRM1JA220K.pdf2.ASRM1JA220K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASRM1JA220K
Varenummer ASRM1JA220K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220K OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 828227 pcs Datablad 1.ASRM1JA220K.pdf2.ASRM1JA220K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1800ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie ASRM Modstand 220 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 220 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film