ASRM1JA33K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
ASRM1JA33K0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASRM1JA33K0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 33K OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.ASRM1JA33K0.pdf2.ASRM1JA33K0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASRM1JA33K0
Varenummer ASRM1JA33K0 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 33K OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 758134 pcs Datablad 1.ASRM1JA33K0.pdf2.ASRM1JA33K0.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 1W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) 0/ -1800ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm) Serie ASRM
RoHS Status Tape & Box (TB) Polarisering Axial
Andre navne ASRM1JA33K0TB Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer ASRM1JA33K0
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 33k Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Beskrivelse RES 33K OHM 1W 5% AXIAL