CB10JB27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB27R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CB10JB27R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 27 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Dataark: 1.CB10JB27R0.pdf2.CB10JB27R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CB10JB27R0
Varenummer CB10JB27R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 27 OHM 10W 5% CERAMIC WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 537924 pcs Datablad 1.CB10JB27R0.pdf2.CB10JB27R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Serie CB Modstand 27 Ohms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CB 10 27 5% B