CB15JB1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB1R20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CB15JB1R20
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Dataark: 1.CB15JB1R20.pdf2.CB15JB1R20.pdf
  • Besked
Specifikationer for CB15JB1R20
Varenummer CB15JB1R20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.2 OHM 15W 5% CERAMIC WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 359890 pcs Datablad 1.CB15JB1R20.pdf2.CB15JB1R20.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serie CB Modstand 1.2 Ohms
Power (Watts) 15W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CB 15 1.2 5% B