CB15JB9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB9R10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CB15JB9R10
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 9.1 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Dataark: 1.CB15JB9R10.pdf2.CB15JB9R10.pdf
  • Besked
Specifikationer for CB15JB9R10
Varenummer CB15JB9R10 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 9.1 OHM 15W 5% CERAMIC WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 328133 pcs Datablad 1.CB15JB9R10.pdf2.CB15JB9R10.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Serie CB Modstand 9.1 Ohms
Power (Watts) 15W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CB 15 9.1 5% B