CB25JB47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB25JB47R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CB25JB47R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 47 OHM 25W 5% CERAMIC WW
Dataark: 1.CB25JB47R0.pdf2.CB25JB47R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CB25JB47R0
Varenummer CB25JB47R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 47 OHM 25W 5% CERAMIC WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5550 pcs Datablad 1.CB25JB47R0.pdf2.CB25JB47R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serie CB Modstand 47 Ohms
Power (Watts) 25W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CB 25 47 5% B