CB2JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR910 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CB2JBR910
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.91 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Dataark: 1.CB2JBR910.pdf2.CB2JBR910.pdf
  • Besked
Specifikationer for CB2JBR910
Varenummer CB2JBR910 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.91 OHM 2W 5% CERAMIC WW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1236067 pcs Datablad 1.CB2JBR910.pdf2.CB2JBR910.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Serie CB Modstand 910 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CB 2 0.91 5% B