CF12GT820R
Produkt oversigt
Varenummer: CF12GT820R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 820 OHM 1/2W 2% AXIAL
Dataark: 1.CF12GT820R.pdf2.CF12GT820R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF12GT820R
Varenummer CF12GT820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 820 OHM 1/2W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6703465 pcs Datablad 1.CF12GT820R.pdf2.CF12GT820R.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 820 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Detaljeret beskrivelse 820 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film