CF12JA200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA200R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JA200R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JA200R.pdf2.CF12JA200R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF12JA200R
Varenummer CF12JA200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8451401 pcs Datablad 1.CF12JA200R.pdf2.CF12JA200R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 200 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/2 200 5% T