CF12JA5M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JA5M10
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 5.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JA5M10.pdf2.CF12JA5M10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF12JA5M10
Varenummer CF12JA5M10 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 5.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8802899 pcs Datablad 1.CF12JA5M10.pdf2.CF12JA5M10.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 5.1 MOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 5.1 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film