CF12JA6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JA6R80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JA6R80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JA6R80.pdf2.CF12JA6R80.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF12JA6R80
Varenummer CF12JA6R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 6.8 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9605894 pcs Datablad 1.CF12JA6R80.pdf2.CF12JA6R80.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 6.8 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/2 6.8 5% T