CF12JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT110R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JT110R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 110 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JT110R.pdf2.CF12JT110R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF12JT110R
Varenummer CF12JT110R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 110 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11368187 pcs Datablad 1.CF12JT110R.pdf2.CF12JT110R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 110 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/2 110 5% R