CF12JT3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT3M90 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JT3M90
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.9M OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JT3M90.pdf2.CF12JT3M90.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF12JT3M90
Varenummer CF12JT3M90 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.9M OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10898830 pcs Datablad 1.CF12JT3M90.pdf2.CF12JT3M90.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 3.9 MOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/2 3.9M 5% R