CF12JT75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF12JT75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF12JT75R0.pdf2.CF12JT75R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF12JT75R0
Varenummer CF12JT75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1059170 pcs Datablad 1.CF12JT75R0.pdf2.CF12JT75R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Serie CF Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Cut Tape (CT)