CF14GT47R0
Produkt oversigt
Varenummer: CF14GT47R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 47 OHM 1/4W 2% AXIAL
Dataark: 1.CF14GT47R0.pdf2.CF14GT47R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF14GT47R0
Varenummer CF14GT47R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 47 OHM 1/4W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8732941 pcs Datablad 1.CF14GT47R0.pdf2.CF14GT47R0.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 47 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Detaljeret beskrivelse 47 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film