CF14JA220K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA220K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF14JA220K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF14JA220K.pdf2.CF14JA220K.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF14JA220K
Varenummer CF14JA220K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22248421 pcs Datablad 1.CF14JA220K.pdf2.CF14JA220K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 220 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/4 220K 5% T