CF14JA560K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF14JA560K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 560K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF14JA560K.pdf2.CF14JA560K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF14JA560K
Varenummer CF14JA560K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 560K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18796421 pcs Datablad 1.CF14JA560K.pdf2.CF14JA560K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 560 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 560 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film