CF14JT130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT130K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF14JT130K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 130K OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF14JT130K.pdf2.CF14JT130K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF14JT130K
Varenummer CF14JT130K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 130K OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18754316 pcs Datablad 1.CF14JT130K.pdf2.CF14JT130K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 130 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/4 130K 5% R