CF14JT240R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT240R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF14JT240R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 240 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF14JT240R.pdf2.CF14JT240R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF14JT240R
Varenummer CF14JT240R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 240 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 869780 pcs Datablad 1.CF14JT240R.pdf2.CF14JT240R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 240 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Cut Tape (CT)