CF14JT3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT3R30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF14JT3R30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF14JT3R30.pdf2.CF14JT3R30.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF14JT3R30
Varenummer CF14JT3R30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19387579 pcs Datablad 1.CF14JT3R30.pdf2.CF14JT3R30.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serie CF Modstand 3.3 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/4 3.3 5% R