CF18GT3K90
Produkt oversigt
Varenummer: CF18GT3K90
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 3.9K OHM 1/8W 2% AXIAL
Dataark: 1.CF18GT3K90.pdf2.CF18GT3K90.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF18GT3K90
Varenummer CF18GT3K90 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 3.9K OHM 1/8W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7289770 pcs Datablad 1.CF18GT3K90.pdf2.CF18GT3K90.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 3.9 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Detaljeret beskrivelse 3.9 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film