CF18JT110R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT110R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT110R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 110 OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Dataark: 1.CF18JT110R.pdf2.CF18JT110R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT110R
Varenummer CF18JT110R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 110 OHM 1/8W 5% CF AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1039870 pcs Datablad 1.CF18JT110R.pdf2.CF18JT110R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 110 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF1/8110JRCT
CF1/8110JRCT-ND
CF18JT110RCT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 110 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film