CF18JT210K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT210K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT210K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 210K OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JT210K.pdf2.CF18JT210K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT210K
Varenummer CF18JT210K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 210K OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15840747 pcs Datablad 1.CF18JT210K.pdf2.CF18JT210K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 210 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 210 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film