CF18JT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT330K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT330K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 330K OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JT330K.pdf2.CF18JT330K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT330K
Varenummer CF18JT330K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 330K OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16368251 pcs Datablad 1.CF18JT330K.pdf2.CF18JT330K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 330 kOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/8 330K 5% R