CF18JT4M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT4M30 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT4M30
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 4.3M OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JT4M30.pdf2.CF18JT4M30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT4M30
Varenummer CF18JT4M30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 4.3M OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15350594 pcs Datablad 1.CF18JT4M30.pdf2.CF18JT4M30.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 4.3 MOhms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/8 4.3M 5% R