CF18JT6M80
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT6M80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT6M80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Dataark: 1.CF18JT6M80.pdf2.CF18JT6M80.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT6M80
Varenummer CF18JT6M80 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beskrivelse RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 940330 pcs Datablad 1.CF18JT6M80.pdf2.CF18JT6M80.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.125W, 1/8W
Spænding - Opdeling Axial Tykkelse (Max) 0/ -1500ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Serie CF
RoHS Status Cut Tape (CT) Polarisering Axial
Andre navne CF1/86.8MJRCT
CF1/86.8MJRCT-ND
CF18JT6M80CT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer CF18JT6M80
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 6.8M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Beskrivelse RES 6.8M OHM 1/8W 5% CF AXIAL