CF18JT820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT820R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF18JT820R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 820 OHM 1/8W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF18JT820R.pdf2.CF18JT820R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CF18JT820R
Varenummer CF18JT820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 820 OHM 1/8W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16658234 pcs Datablad 1.CF18JT820R.pdf2.CF18JT820R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CF Modstand 820 Ohms
Power (Watts) 0.125W, 1/8W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 1/8 820 5% R