CF2JT1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF2JT1K60 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CF2JT1K60
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 1.6K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.CF2JT1K60.pdf2.CF2JT1K60.pdf
  • Besked
Specifikationer for CF2JT1K60
Varenummer CF2JT1K60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 1.6K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1650359 pcs Datablad 1.CF2JT1K60.pdf2.CF2JT1K60.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Serie CF Modstand 1.6 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CF 2 1.6K 5% R