CFM12JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA100R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JA100R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JA100R.pdf2.CFM12JA100R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM12JA100R
Varenummer CFM12JA100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14670839 pcs Datablad 1.CFM12JA100R.pdf2.CFM12JA100R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 100 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/2 100 5% T