CFM12JA75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM12JA75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM12JA75R0.pdf2.CFM12JA75R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM12JA75R0
Varenummer CFM12JA75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12679232 pcs Datablad 1.CFM12JA75R0.pdf2.CFM12JA75R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serie CFM Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/2 75 5% T