CFM14GT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14GT22R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL
Dataark: 1.CFM14GT22R0.pdf2.CFM14GT22R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM14GT22R0
Varenummer CFM14GT22R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6963294 pcs Datablad 1.CFM14GT22R0.pdf2.CFM14GT22R0.pdf
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 22 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Flame Retardant Coating, Safety Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 22 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sammensætning Carbon Film