CFM14JA2M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA2M70 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JA2M70
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.7M OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JA2M70.pdf2.CFM14JA2M70.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM14JA2M70
Varenummer CFM14JA2M70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.7M OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14688676 pcs Datablad 1.CFM14JA2M70.pdf2.CFM14JA2M70.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 2.7 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 2.7M 5% T