CFM14JA620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA620R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JA620R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 620 OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JA620R.pdf2.CFM14JA620R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM14JA620R
Varenummer CFM14JA620R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 620 OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15834450 pcs Datablad 1.CFM14JA620R.pdf2.CFM14JA620R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 620 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 620 5% T