CFM14JA75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA75R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JA75R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JA75R0.pdf2.CFM14JA75R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM14JA75R0
Varenummer CFM14JA75R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 75 OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14813078 pcs Datablad 1.CFM14JA75R0.pdf2.CFM14JA75R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 75 5% T