CFM14JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT150K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JT150K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 150K OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JT150K.pdf2.CFM14JT150K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM14JT150K
Varenummer CFM14JT150K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 150K OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 962500 pcs Datablad 1.CFM14JT150K.pdf2.CFM14JT150K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -850ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 150 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne S150KQCT
Driftstemperatur -55°C ~ 155°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Retardant Coating, Safety
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 150 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film