CFM14JT2M40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT2M40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JT2M40
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.4M OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JT2M40.pdf2.CFM14JT2M40.pdf
  • Besked
Specifikationer for CFM14JT2M40
Varenummer CFM14JT2M40 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.4M OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21466194 pcs Datablad 1.CFM14JT2M40.pdf2.CFM14JT2M40.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -1500ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 2.4 MOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 2.4M 5% R