CFM14JT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT360R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JT360R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 360 OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JT360R.pdf2.CFM14JT360R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM14JT360R
Varenummer CFM14JT360R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 360 OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19109109 pcs Datablad 1.CFM14JT360R.pdf2.CFM14JT360R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 360 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 360 5% R