CFM14JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT910R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CFM14JT910R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 910 OHM 1/4W 5% CF MINI
Dataark: 1.CFM14JT910R.pdf2.CFM14JT910R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CFM14JT910R
Varenummer CFM14JT910R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 910 OHM 1/4W 5% CF MINI Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18323684 pcs Datablad 1.CFM14JT910R.pdf2.CFM14JT910R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient 0/ -400ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serie CFM Modstand 910 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne CFM 1/4 910 5% R