CSM2512FT20L0
Produkt oversigt
Varenummer: CSM2512FT20L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.02 OHM 1% 3W 2512
Dataark: CSM2512FT20L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSM2512FT20L0
Varenummer CSM2512FT20L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.02 OHM 1% 3W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 485779 pcs Datablad CSM2512FT20L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±75ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie CSM Modstand 20 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 170°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.035" (0.90mm)
Funktioner Current Sense Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 20 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil Sammensætning Metal Foil