CSNL2010FT39L0
Produkt oversigt
Varenummer: CSNL2010FT39L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.039 OHM 1% 1.5W 2010
Dataark: CSNL2010FT39L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSNL2010FT39L0
Varenummer CSNL2010FT39L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.039 OHM 1% 1.5W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 522930 pcs Datablad CSNL2010FT39L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serie CSNL Modstand 39 mOhms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 170°C
Antal Afslutninger 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.035" (0.90mm)
Funktioner Current Sense, Moisture Resistant Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 39 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sammensætning Metal Foil