CSR1206FK75L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FK75L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSR1206FK75L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.075 OHM 1% 1/2W 1206
Dataark: 1.CSR1206FK75L0.pdf2.CSR1206FK75L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSR1206FK75L0
Varenummer CSR1206FK75L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.075 OHM 1% 1/2W 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1020079 pcs Datablad 1.CSR1206FK75L0.pdf2.CSR1206FK75L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 1206 Størrelse / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie CSR Modstand 75 mOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Andre navne CSR 1/2 0.075 1% I