CSR2010FK16L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2010FK16L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSR2010FK16L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.016 OHM 1% 1W 2010
Dataark: 1.CSR2010FK16L0.pdf2.CSR2010FK16L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSR2010FK16L0
Varenummer CSR2010FK16L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.016 OHM 1% 1W 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 542334 pcs Datablad 1.CSR2010FK16L0.pdf2.CSR2010FK16L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package 2010 Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Serie CSR Modstand 16 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne CSR 1 0.016 1% I