CSR2512FKR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FKR150 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSR2512FKR150
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.15 OHM 1% 2W 2512
Dataark: 1.CSR2512FKR150.pdf2.CSR2512FKR150.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSR2512FKR150
Varenummer CSR2512FKR150 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.15 OHM 1% 2W 2512 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 698415 pcs Datablad 1.CSR2512FKR150.pdf2.CSR2512FKR150.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package 2512 Størrelse / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie CSR Modstand 150 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2512 (6432 Metric) Andre navne CSR 2 0.15 1% I